Новая Уютная Квартира После Ремонта

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Apartament Новая Уютная Квартира После Ремонта Astana mieści się 2 km od takiego miejsca kultu jak Meczet Sultan Hazret oraz oferuje fryzjera męskiego. Ten apartament oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi oraz prywatny parking dla osób podróżujących samochodem.

Głęboki relaks zapewnią fryzjer w obiekcie.

Ten apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię z lodówką i piekarnikiem do przygotowywania własnych posiłków.

Śpiewająca fontanna jest w 4 km, a Kazachstańska Główna Sala Koncertowa leży w odległości 10 min jazdy samochodem od tego apartamentu. Muzeum Narodowe Republiki Kazachstanu znajduje się 25 min pieszo od obiektu. Apartament Новая Уютная Квартира После Ремонта mieści się 12 km od dworca kolejowego Astana.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Новая Уютная Квартира После Ремонта Astana
2-Х Комнатная Квартира В Астане
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2-Х Комнатная Квартира В Астане

10
Wyjątkowy 1 opinia
801 m od nieruchomości
Медовая Сладость
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Медовая Сладость

8.3
Bardzo dobry 25 opinii
826 m od nieruchomości
USD 40 USD 36
za noc
Бирюзовая Красотка
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Бирюзовая Красотка

9.6
Wyjątkowy 48 opinii
832 m od nieruchomości
USD 56 USD 50
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona
    • Fryzjer/salon piękności
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Pokoje dźwiękoszczelne

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:00
    Wyjazd: od 08:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Jakie udogodnienia spa są dostępne w apartamencie Новая Уютная Квартира После Ремонта?
      W apartamencie Новая Уютная Квартира После Ремонта oferowane są takie zabiegi, jak fryzjer.
    • ❓
      Czy apartament Новая Уютная Квартира После Ремонта akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Новая Уютная Квартира После Ремонта nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie Новая Уютная Квартира После Ремонта jest kuchnia?
      W apartamencie Новая Уютная Квартира После Ремонта goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Новая Уютная Квартира После Ремонта Astana

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij